Realizace komínů na klíč

 

Funkce systému

  • Je určen pro odvod spalin od spotřebičů s teplotou spalin do 160°C
  • Pro spotřebiče závislé na vzduchu v místnosti (typu B)

Připojení spotřebičů do 160°C

Pro rychlé a jednoduché napojení kouřovodů různých průměrů slouží systém, který kombinuje kovovou čelní desku s napojovacím adaptérem. Díky pružnému osazení koriguje napojení nejen rozměrové rozdíly, ale také eliminuje výškové a úhlové tolerance kouřovodu. Toto řešení kompenzuje pnutí a bezpečně zamezuje přenosu zvuku v pevném materiálu mezi systémem kouřovodu a komínem.

Klasické spotřebiče (typu B) se připojují ke komínům běžnými jednoplášťovými kouřovody. K propojení s komínem AVANT PRIMO slouží speciální gumový adaptér v hrdle vložky a kovová čelní deska bez gumové manžety (na rozdíl od řešení pro uzavřené spotřebiče - protiproud). Otvorem kolem kouřovodu se dostává vzduch pro zadní odvětrávání do systému.

    Připojení spotřebiče typu B        Připojení spotřebiče typu C

Uzavřené spotřebiče (Turbo) se připojují ke komínům dvouplášťovými soustřednými kouřovody. K propojení s komínem slouží speciální gumový adaptér v hrdle vložky a kovová čelní deska s gumovou manžetou.

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz