Realizace komínů na klíč

 

O nás

Když se podíváte na obrázky vesnic Josefa Lady, uvidíte množství chalup s kouřícími komíny. Dalo by se říci, že tato doba je nenávratně pryč a s nimi i komíny. Ne tak docela. Moderní komínové systémy Vám dají jistotu tepla kdykoliv a bez ohledu na roční období, nejste závislí na centrálním vytápění a domácí pohoda neztrácí na svém kouzlu. Komíny do minulosti prostě nepatří.  

A kdo mi kvalitní komíny zajistí? Ten, kdo vsadí na komínové systémy od nás, má jistotu, že se spojil s opravdovými odborníky v oboru. Komín si přece nepořizujeme každý týden. Podívejte se na naše internetové stránky, důkladně a v klidu si vše pročtěte. Samozřejmě nás kdykoliv kontaktujte. Jsme připraveni odborně pomoci každému zákazníkovi. Kontaktujte odborníka, ten Vám správně poradí.

Proč komín ?

Postavit vlastní dům, to je jedno z klíčových životních rozhodnutí.

Důležitou součástí každého domu je komín. Moderní komín je ale také důležité technické zařízení, které významně ovlivňuje provozní bezpečnost a účinnost otopné soustavy, ekonomiku vytápění a standard bydlení.

Komín vyžaduje promyšlení všech detailů - jde přece o vytvoření kvalitního prostředí pro zdravý a pohodový život celé rodiny.  

Můžeme dnes s jistotou říci, čím bude nejvýhodnější topit například za 10 let? Nebo čím budeme moci topit?

Jistota, pohoda, nezávislost

V poslední době se množí rozmary počasí jako záplavy, vichřice nebo sněhové kalamity. Dochází k technickým poruchám a následným výpadkům dodávek elektřiny, plynu, tepla...

  • Jistota, že se budete mít vždy kde ohřát a nezaskočí Vás ani kalamitní situace = komín
  • Pohoda spojená s plápolajícím ohněm v krbu či krbových kamnech, který má nejen blahodárné účinky na naši psychiku, ale pomáhá nám zároveň šetřit náklady na topení = komín
  • Nezávislost na dodávaném topném médiu. S univerzálním komínem se můžete vždy rozhodnout čím topit, co je v daném okamžiku pro Vás nejvýhodnější = komín

Univerzální komínové systémy dávají záruku nejen jistoty a pohody bydlení, ale i nezávislosti pro celé generace.

Nerezové komíny

Nabízíme nerezové komíny Schiedel a OK-SETO. Jistá přednost těchto komínů vyplývá již ze slova nerezový. Samozřejmě, že nejde jen o tuto vlastnost. Kdo se rozhodne pro nerezové komíny, má jistotu velmi dobře uzavřené investice, která se velmi brzy vrátí.

Zděné komíny

Dodáváme zděné stavebnicové komíny Schiedel

Příslušenství

V naší prodejně v Praze 6 na Bělohorské ulici 263a na Bílé Hoře si můžete zakoupit příslušenství ke komínů a ke krbům.

Krby

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice, montuje nerezové třísložkové komíny Schiedel, dodává krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ. Dodáváme moderní designové krby J.C.BORDELET. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme již 14 let na českém trhu.

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz