Realizace komínů na klíč

 

Vlastnosti a použití

Komínový systém Schiedel KeraStar byl vyvinut jako univerzální systém pro všechny typy spotřebičů pracujících v podtlakovém provozu a pro všechny typy paliv od nízkých teplot spalin po vysoké. Odolnost keramické vložky vůči kyselinám umožňuje použít tento systém i v případech, kdy nelze použít kovové materiály - např. pro odvod spalin od spotřebičů, umístěných v místech, kde se nachází nebo používají chemické látky např. libovolné sloučeniny chloru nebo jiných halogenů.

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz