Statické zajištění

Komínový systém KeraStar lze zakládat na výškově přestavitelnou stoličku, na dno s odvodem kondenzátu a podpěrou umístěné přímo na podlahu, nebo na patní konzolu, která je osazena na svislé konstrukci. Na fasádě je třeba kotvit každé 4 m komína pomocí lůžek a každý 8 m je třeba kotvit pomocí lůžka vyneseného na konzole. Volný přesah komína od posledního kotvení může být max. 1,5 m a při použití statických manžet a statického lůžka až 3m.

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz