Realizace komínů na klíč

 

Konstrukční řešení

Schiedel KeraStar je lehký třísložkový komínový systém s vnitřní keramickou tenkostěnnou vložkou, masivní tepelnou izolací a vnějším pláštěm z ušlechtilé oceli.

Dodává se v průměrech 140 až 250 mm.

Komínový díl

 • 1. Spojování
  Pomocí spojovacího systému upínacích pásků z ušlechtilé oceli je možno provést rychlou montáž.
 • 2. Vnější plášť
  Vnější plášť je proveden z ušlechtilé nerez oceli (1.4301) o síle materiálu 0,4 mm.
 • 3. Vnitřní vložka
  Vnitřní profilovaná vložka je vyrobena z vysoko jakostní keramiky isostatickým lisováním. Profilová trubka Schiedel garantuje nejlepší kvalitu, protože je bezpečná proti vyhoření, odolná proti korozi a kyselinám.
 • 4. Tepelná izolace
  Tepelná izolace sestává z vysoko jakostního minerálního vlákna (tloušťka 60 mm), které má vysoké izolační vlastnosti. Žádné tepelné mosty, protože jde o přímou tepelnou izolaci.

Tenkostěnná keramická vložka

U systému Schiedel KeraStar se používají keramické tenkostěnné vložky, které se vyznačují mimořádnou těsností a tvarovou přesností. Hrdlové spojení keramických vložek společně s originální spárovací hmotou zajišťuje absolutní těsnost systému. Tenkostěnná keramická vložka je odolná při teplotních změnách, bezpečně odolává kyselinám a korozi. Napojení spotřebičů se provádí pomocí celokeramických tvarových T-kusů.

 

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz