Realizace komínů na klíč

 

Nerezové komíny

Nabídka komínového specialisty Schiedel obsahuje rovněž nerezové komíny. Jistá přednost těchto komínů vyplývá již ze slova nerezový. Samozřejmě, že nejde jen o tuto vlastnost. Kdo se rozhodne pro nerezové komíny Schiedel, má jistotu velmi dobře uzavřené investice, která se velmi brzy vrátí.

Nerezové komíny nezklamou

Nerezové komíny Schiedel se nabízejí ve dvou provedeních. Schiedel Kerastar je vícevrstvý s tenkostěnnou keramickou vložkou, minerální izolací a nerezovým pláštěm.  Schiedel ICS je třívrstvý nerezový komín.

KeraStar

ICS 50

Nerezový komín KeraStar Nerezový komín ICS 50
Vysoce kvalitní třívrstvý systém s tenkostěnnou keramickou vnitřní vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm. Systém je univerzálně použitelný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na všechny druhy paliv. Je odolný vůči vlhkosti i při vyhoření. Univerzální třívrstvý nerezový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů. Široká oblast použití: běžné i kondenzační spotřebiče, kotelny, generátory, nouzové agregáty, pece.

OK-SETO

Universální třívrstvý systém s vnitřním pláštěm z korozivzdorné oceli tloušťky 1 mm, izolací 50 mm a vnějším hliníkovým pláštěm. Systém je použitelný pro komíny s přirozeným tahem a podtlakem

 

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz