Realizace komínů na klíč

 

Frézování komínů

Frézování komínů je jedním z možných řešení, které umožňuje zvětšení komínového průchodu bez nutnosti bourání komínového zdiva. Provádí se pomocí komínové frézy, která může obvykle odebrat až 1/3 síly stěny komína.  Vyfrézované těleso je tedy nutno vyvložkovat a zajistit tak jeho těsnost.

Vyberte si pro frézování komínu odborníka, který vám poskytne kompletní kominické služby. Zajistíme vše pro správnou údržbu, revizi a opravu vašeho komína. Co vše zajišťujeme zjistíte na stránce: Kominické služby

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz