Realizace komínů na klíč

 

Kominické služby

Máte již postavený komín a potřebujete provést jeho údržbu nebo opravu? Nabízíme vám komplexní kominické služby. Vyberte si o jakou kominickou službu máte zájem a kontaktujte nás. Kominické služby provádíme velmi rychle a odborně.

Jaké služby vám nabízíme?

Kromě kominických služeb vám zajistíme veškeré služby s vytápěním vašeho domu. Stavíme a montujeme kvalitní a stylové krby a kamna. Více informací z této oblasti naleznete na našem primárním webu: Krby a kamna - Topsys.cz

 
 

Na našem webu naleznete nabídku příslušenství pro nerezové i zděné komíny. Presentované zboží je možno zakoupit u nás na prodejně - nejsme internetový obchod.

více

 

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice. Dodáváme krby rustikální klasické, moderní a designové krby Bordelet. Nově zařadíme do naší nabídky biokrby Planika. Krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti krbů. Jsme na českém trhu již od roku 1998. 

více

 

TOPSYS Praha, spol. s r.o. Bělohorská 263a, 169 00 Praha 6, tel: +420 235 300 554 GSM: +420 602 262 687 kominy@topsys.cz

www.topsys.cz | www.krby-krb-kamna.cz | www.web4ce.cz | www.krby.biz